شنبه ٠٥ فروردين ١٤٠٢
آخرین اخبار
حضورسرپرست فرمانداری شهرستان بستک در گلزار شهدا، لحظه تحویل سال
پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان بستک به مناسبت عید نوروز ۱۴۰۲
برگزاری جلسه شورای هماهنگی ترافیک و ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان بستک
کنترل قیمت ها و نظارت بر بازار و ارائه خدمات مطلوب به مسافران و گردشگران در آستانه سال جدید
لزوم مناسب سازی اماکن عمومی برای استفاده معلولین و سالمندان
پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان بستک به مناسبت نیمه شعبان وهفته سربازان گمنام امام زمان(عج)
جلسه ستاد تسهیلات سفر سال ۱۴۰۲شهرستان بستک برگزار شد
آغاز هفته منابع طبیعی و روز درختکاری با کاشت 3 هزار و500 اصله نهال در شهرستان بستک
دیدار رئیس و کارکنان اداره منابع طبیعی و آبخیز داری شهرستان بستک با سرپرست فرمانداری به مناسبت هفته منابع طبیعی
برگزاری جلسه کارگروه مسکن شهرستان بستک
جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان بستک برگزار شد
جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان بستک برگزار شد
سرپرست فرمانداری شهرستان بستک با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران شهرستان دیدار کرد
برگزاری جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بستک
جلسه شورای ترافیک شهرستان بستک با محوریت سفرهای نوروزی برگزار شد
اخبار > طرح نهضت ملی مسکن از مهمترین برنامه های دولت می باشد لذا همکاری همه دستگاهها برای اجرا و تکمیل این طرح لازم و ضروری است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢٠٦٢ 

 تاریخ:1401/10/13 


طرح نهضت ملی مسکن از مهمترین برنامه های دولت می باشد لذا همکاری همه دستگاهها برای اجرا و تکمیل این طرح لازم و ضروری است

سرپرست فرمانداری شهرستان بستک در جلسه شورای اداری عنوان کرد: طرح نهضت ملی مسکن از مهمترین برنامه های دولت می باشد لذا همکاری همه دستگاهها برای اجرا و تکمیل این طرح لازم و ضروری است

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک دکتر بستان در جلسه شورای اداری شهرستان با اشاره به ۹ دی روز بصيرت و میثاق امت با ولایت بیان داشت: ۹ دی ۱۳۸۸ یکی از حماسه های به یاد ماندنی در تاریخ انقلاب اسلامی رقم خورد،حماسه ای که به فرموده مقام معظم رهبری نمایش بصیرت و هوشیاری مردم مؤمن و غیرتمند ایران بود و محاسبات دشمن را به هم ریخت.

وی در ادامه افزود:راهبرد دشمن القای وجود شکاف درونی در نظام و دو قطبی کردن فضای کشور است لذا باید بر اصل وحدت و انسجام ملی تأکید کرد و اهتمام ورزید.

سرپرست فرمانداری شهرستان بستک همچنین ۱۳ دی ماه روز شهادت سردار سلیمانی که به روز جهانی مقاومت نامگذاری شده را گرامی داشته و از مسئولین شهرستان خواست تا در مراسم سومین سالگرد شهادت سردار سرافراز و پرافتخار اسلام و ایران شرکت نمایند.

نماينده عالی دولت در شهرستان بستک در بخشی دیگر از سخنان خود ضمن تأکید بر تکریم ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندی بیان داشت:با توجه به گستردگی شهرستان و حضور مردم از روستاهای دور به مرکز شهرستان برای انجام و پیگیری امورات خود ضرورت دارد مدیران و کارکنان ادارات با حضور به موقع و حساسیت بیشتر به مسائل و مشکلات مردم رسیدگی کنند.

سرپرست فرمانداری شهرستان به اهمیت خودمراقبتی مدیران و کارکنان دستگاه‌های اجرایی پرداخت و اظهار کرد: یکی از دغدغه های مهم ادارات شهرستان بحث خودحفاظتی است که لازم است مدیران به این موضوع توجه جدی نموده و بر رفت و آمادها نظارت داشته باشند.

دکتر بستان با اشاره به اهمیت طرح نهضت ملی مسکن این طرح را از مهمترین برنامه های دولت عنوان کرد و همکاری تمامی دستگاه‌ها برای اجرا و تکمیل این طرح را لازم و ضروری دانست.

وی در ادامه افزود:یکی دیگر از برنامه های مهم دولت که مورد تأکید استاندار محترم نیز می باشد موضوع تولید و ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری است که دستگاه‌های مرتبط از جمله بانک ها می توانند با ارائه تسهیلات مسیر تولید را برای سرمایه‌گذاران تسهیل نمایند.

 

رئیس شورای اداری شهرستان بستک در پایان بر لزوم توجه به دستورالعمل هاي بهداشتي و استفاده از ماسک در ادارات و به ویژه مدارس با توجه به شناسایی سویه‌ی جدید ویروس کرونا در كشور تأكيد كرد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07644324361
نمــابر : 07644323031

ایمیل :bastak@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : بستک- بلوار آیت الله خامنه ا

hااااای

شهرستان بستک

شهرستان بستک واقع در غرب استان هرمزگان با 5648 کیلومتر مربع وسعت از شمال به شهرستان لار، از جنوب به بندرلنگه، از مغرب به استان فارس و از مشرق به بندرعباس و بندر خمیر محدود است.این شهرستان با جمعیتی بالغ بر 82 هزار نفردارای دوشهر( بستک و جناح)، سه بخش( مرکزی- جناح و کوخردهرنگ) و 100 روستا می باشد.